Zadbaj o serce z suplementem Asparaginian Extra Premium

Niestety, duża część zgonów Polaków wynika z problemów z układem krążenia. Poza zdrową dietą i aktywnością fizyczną, o swoje serce możesz dbać również przez szereg suplementów. Jednym z nich jest Asparaginian Extra Premium, któremu postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej.

Choroby układu krążenia winne 70 proc. zgonów

Jeśli wierzyć statystykom Głównego Urzędu Statystycznego (GUS), a nie ma powodu do tego, aby tego nie robić, nawet za 7 na 10 zgonów w Polsce  odpowiadają choroby układu krążenia i nowotwory. Jeśli mówimy o tych pierwszych, śmiertelne żniwo zbierają m.in.:

  • choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa),
  • niewydolność serca,
  • miażdżyca,
  • udar mózgu,
  • zawał serca.

Mimo wszystko nadal duża grupa Polaków nie zdaje sobie z tego sprawy i nie dopuszcza do siebie myśli, że może ich spotkać najgorsze.

Na pewno warto mieć na uwadze zdrowy tryb życia, a w tym aktywność fizyczną oraz właściwą dietę. Jednak na układ krążenia pozytywnie wpłynąć możesz również przez suplementy, np. Asparaginian Extra Premium. Jakie korzyści niesie w sobie zażywanie tego preparatu?

Asparaginian Extra Premium – co to jest?

Zacznijmy od tego, że Asparaginian Extra Premium zawiera w sobie wiele cennych i niezbędnych dla zdrowego organizmu minerałów (m.in. potas, magnez, cynk). Poza tym to tiamina, która pomaga między innymi w prawidłowym funkcjonowaniu serca. Uzupełnia go kwas pantotenowy.

Poza tym Asparaginian Extra Premium pomaga w utrzymaniu właściwego ciśnienia krwi (potas) oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w tym również mięśnia sercowego (magnez).

Jednak ten suplement diety, który polecany jest nie tylko profilaktycznie, ale również dla osób po zawałach i zmagających się z innymi chorobami krążenia, pomaga też na innych płaszczyznach. Jest niezastąpiony przy skurczach łydek, stóp i innych mięśni, a przy tym pomaga w stanach stresu i zmęczenia. Jest to równie ważne, gdyż wiele chorób to wynik życia w ciągłym stresie. W końcu Asparaginian Extra Premium wspomaga również pracę umysłową.

Przy tych wszystkich zaletach Asparaginian Extra Premium jednocześnie jest niezwykle tanim suplementem. To bardzo dobry stosunek ceny do jakości, zwłaszcza że w nowej formule jest on dostępny w kapsułkach, oczywiście bez substancji tabletkujących i pomocniczych. Dzięki temu nie tylko jest łatwiejszy w połykaniu i efektywniejszy, ale także tańszy.

Jeśli przeliczymy dzienną dawkę, a zażywać musisz zaledwie jedną pastylkę każdego dnia, dzienny koszt suplementacji to tylko 35 groszy. Właśnie tyle każdego dnia zapłacisz za preparat w formie tabletek, który usprawni pracę Twojego układu krążenia, z sercem w roli głównej.

Jeśli liczysz się ze swoim stanem zdrowia, lubisz wziąć sprawy w swoje ręce, a aktywność i zdrową dietę wspomagać zdrowymi, naturalnymi i bezpiecznymi suplementami, teraz masz doskonałą do tego okazję. Nie mamy wątpliwości, że kiedy raz sięgniesz po Asparaginian Extra Premium, na dłużej zostanie on w Twojej szufladzie z lekarstwami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *