Fulvicherb – Synergy: jak naturalnie wspomagać krążenie krwi?

Wielu z nas nie odżywia się dziś w sposób prawidłowy. Co więcej, nasze nawyki żywieniowe są dalekie od tych zalecanych przez dietetyków. Oprócz tego dominuje siedzący tryb życia, przez co wielokrotnie cierpimy z powodu braku witamin i składników odżywczych. Skutki są opłakane, ponieważ ma to swoje przełożenie na choroby układu krążenia, metaboliczne i autoimmunologiczne, a nawet nowotwory. Sprawdzamy, jak zadbać o krążenie krwi w organizmie, szczególnie że jest to naprawdę proste. Wystarczy sięgnąć po produkt, jakim jest Fulvicherb – Synergy.

Zdrowa dieta i aktywny tryb życia – tylko tyle potrzebujesz, żeby czuć się dobrze

Nasz organizm nie jest wymagający. Żąda od nas, żeby odżywiać się stosunkowo zdrowo, a oprócz tego prowadzić aktywny tryb życia. W innym wypadku możemy czuć notoryczne zmęczenie, osłabienie, cierpieć na bóle głowy czy alergie, nie wspominając już o znacznie groźniejszych chorobach, które mogą zakończyć się hospitalizacją, a nawet śmiercią.

Kluczem jest równowaga między stylem życia a zdrową dietą. Niestety, wraz z pożywieniem do naszego organizmu trafia coraz mniej ważnych dla niego składników odżywczych. Odżywiamy się smacznie, ale bardzo niezdrowo, co skutkuje także podwyższeniem ciśnienia tętniczego.

Żeby tego uniknąć, należy dostarczyć do organizmu odpowiednich składników odżywczych, minerałów i kwasów. Potrzebne są między innymi kwasy tłuszczowe omega-3 oraz omega-6, które biorą udział w utrzymaniu homeostazy i zapobieganiu procesom zapalnym. Najlepiej, kiedy stosunek kwasów omega-3 do kwasów omega-6 wynosi od 1:1 do 1:3.

Szkodliwa żywność XXI wieku

Nie można zapominać, że żywność jest obecnie szkodliwa również dlatego, że zawiera w sobie wiele składników o negatywnym wpływie na zdrowie. Wymienić wystarczy syrop kukurydziany (monosacharyd), który ma niekorzystny wpływ na metabolizm. Bardzo szkodliwe są także różnego rodzaju herbicydy stosowane w rolnictwie (m.in. glifosat, atrazyna i kwas 2,4-dichlorofenoksyoctowy).

Co ciekawe, szkodliwe może być nawet pieczywo pełnoziarniste, zawierające w sobie na przykład substancję zapalną w formie białka aglutyniny z kiełków pszenicy. Zdrowe nie są także otręby bogate w ligninę, które zawierają w sobie niewiele pektyny i hemicelulozy. Znajdują się w nich też toksyny grzybowe lub pozostałości fungicydów.

Dowiedź się więcej: https://fulvicherb.pl/laczy-cie-z-natura

Jak zadbać o zdrowie w naturalny sposób?

Na szczęście wiele kluczowych minerałów oraz witamin można dostarczyć organizmowi poprzez najróżniejsze suplementy. Oczywiście pod uwagę należy brać wyłącznie produkty bazujące na naturalnych składników (np. Fulvicherb, o którym więcej na stronie https://fulvicherb.pl).

To produkt w pełni naturalny, który bazuje na składnikach wolnych od genetycznie modyfikowanych nasion i chemicznych nawozów. Dlatego jest to produkt bez żadnych wypełniaczy. Dzięki temu substancje odżywcze takiego produktu wchłaniają się jeszcze szybciej i skuteczniej.

Fulvicherb – Synergy (https://fulvicherb.pl/shop/fulvicherb-synergy) jest połączeniem kwasów fulwowych, argininy i ziół. To oryginalna koncepcja, która ma na celu detoksykację i poprawę krążenia krwi przez otwarcie naczyń krwionośnych.

Zioła, jakie znajdują się w tym produkcie to m.in.: mleczny oset, rumianek, borówka czarna, dzika róża, pokrzywa zwyczajna, szczawik szerokolistny, szałwia, koper włoski oraz anyż. Oprócz tego to składniki naturalne typu kwas fulwowy, pektyna, inulina oraz lecytyna słonecznikowa. Natomiast najważniejszy jest opatentowany kompleks kwas fulwowy-arginina,

Podsumowując, jest to potężna kombinacja naturalnych składników i ziół bez dodatków. Bezsprzecznie taka kompozycja poprawia ciśnienie i krążenie krwi. Jednak korzystnie oddziałuje ona nie tylko na układ krwionośny, ale również odpornościowy, trawienny, wątrobę i nerki. Pomaga także utrzymać zdrową florę jelitową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *