Zdrowe i piękne stopy przez zabiegi kosmetyczne

Każda kobieta marzy o tym, aby mieć zdrowe, ale również piękne nogi. Niestety, nie każda przedstawicielka płci pięknej może poszczycić się jednym i drugim. Jeżeli stopy wyglądają pięknie, kobiecie doskwierają problemy z haluksami, płaskostopiem i inne schorzenia stóp, jeśli są zdrowe to jednocześnie zaniedbane. Na szczęście o piękne stopy można zadbać z dnia na dzień, a wystarczą do tego właściwe zabiegi kosmetyczne. Oczywiście przeprowadzane na najlepszym, profesjonalnym sprzęcie, na przykład od Kerpro.

Specjalistyczny sprzęt podologiczny

Kerpro – Podologia to nie tylko sklep podologiczny zaopatrujący hurtownie oraz profesjonalne salony kosmetyczne i podologiczne. Co najważniejsze, to ogromne doświadczenie w branży, dlatego firma swoim klientom oferuje wyłącznie sprzęt podologiczny najlepszych marek: Arkada, Progline, Lukas, Pedibaehr, Prontomed, Podopharm czy Podohelp. To firmy, które współpracują z najlepszymi gabinetami podologicznymi na całym świecie. Dziś do sklepu Kerpro – Podologia dostarczają one sprzęt gwarantujący zabiegi efektywne i bezpieczne, które pozwalają zadbać o stopy. Wśród dostępnych produktów są m.in.: frezarki, kosmetyki specjalistyczne, lampy podologiczne, skalpele, klamry, kapturki itp.

To szeroki asortyment produktów, który znalazł się na wyposażeniu najlepszych gabinetów podologicznych czy kosmetycznych na terenie całego kraju. Co kluczowe dla najwyższej jakości dostępnych artykułów, każdy sprzęt jest testowany w gabinetach podologicznych i pedicure. W jednym miejscu można znaleźć wszystkie akcesoria niezbędne do zabiegów pedicure, ale i manicure, a to wszystko przy zachowaniu gwarancji najwyższej jakości.

Ogromne doświadczenie na rynku

Firma to renomowana marka o ponad 10-letnim doświadczeniu, która ma ogromny wpływ na rynek podologii w Polsce, współpracująca z najlepszymi dostawcami sprzętu z całego świata. Odpowiedni ludzie na właściwych stanowiskach sprawiają, aby w ofercie sklepu każdego dnia znalazło się wszystko to, czego używają podolodzy i kosmetolodzy podczas wykonywania zabiegów podologicznych. To szeroki wybór narzędzi, kosmetyków i preparatów.

Oferta już teraz jest ogromna, a to nie koniec rozwoju firmy, która stale obserwuje rynek akcesoriów i kosmetyków stosowanych w podologii, pedicure i manicure, wprowadzając coraz to nowe produkty. Oczywiście zawsze to asortyment najwyższej jakości, który bezpośrednio przekłada się na jakość świadczenia usług i samą efektywność poszczególnych zabiegów.

Kerpro to firma na tyle doświadczona, że poszła o krok dalej. Celem firmy jest nie tylko dostarczanie produktów najwyższej jakości. Poza tym to uświadamianie społeczeństwa w zakresie podologii, jak również chorób stóp, metod oraz zabiegów, które pozwalają zadbać o zdrowe stopy. Firma bierze również udział w corocznych targach organizowanych w Warszawie, Poznaniu i Krakowie, gdzie prezentuje swoje produkty i nawiązuje kontakt z najlepszymi gabinetami kosmetologii i podologii w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *