SATISFAXIN Opinie, Cena, Dawkowanie, Skład

Często mówi się o męskich problemach z potencją, leki na tą dolegliwość są również popularne. Chyba też każdy słyszał o Viagrze, jak i innych środkach. Reklamy środków na poprawę jakości erekcji i libido prezentowane są nawet w telewizji. Okazuje się, że problemy z libido występują u kobiet równie często. Kobiety swój brak popędu seksualnego często tłumaczą migreną lub innymi dolegliwościami, jednak to udane życie seksualne przekłada się na zdrowie i fizyczne i psychiczne. Spadek libido u kobiet jest często powodowany tymi samymi problemami, co w przypadku mężczyzn: stresem i wymagającą pracą oraz związanymi z nimi brakiem chęci (i sił) na miłosne igraszki. Swoje robi także zła dieta. Do tego dochodzą przyczyny właściwe tylko paniom: przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych, ciąża i czas po niej, a także okres okołomenopauzalny.

Zdrowe życie seksualne jest niezbędne do utrzymania bliskości z partnerem i jest kluczem do szczęśliwego związku. Z tego powodu dzisiaj przyjrzymy się lękowi Satisfaxin, który jest reklamowany jako odpowiednik Viagry dla kobiet.

SATISFAXIN skład

Muira Puama – przyjmowanie preparatów z tą rośliną podnosi poziom libido i poprawia reakcję na stres, pobudza odczuwanie bodźców seksualnych. Kora muira puamy również jest używana jako tonizująca działanie systemu nerwowego i wykazuje korzystny wpływ w leczeniu zaburzeń depresyjnych i stresu.

L-Arginina – zwiększa produkcję tlenku azotu w organizmie przez co poprawia ukrwienie narządów płciowych. Dzięki temu zwiększa się ich nawilżenie oraz reakcja na bodźce, co sprzyja podnieceniu i podnosi satysfakcję ze współżycia.

Damiana Herb – Badania naukowe potwierdziły, że włączenie do codziennej diety Damiana podnosi libido i stabilizuje poziom hormonów u kobiet. Wspomaga również leczenie bezpłodności. Do zalet należą również działanie uspokajające, odprężające, relaksujące i rozluźniające. Będzie dobrym wyborem dla kobiet, które zmagają się z bolesnymi miesiączkami.

Artichoke Leaf – znany od dawna jako silny afrodyzjak. Stosowany w medycynie naturalnej na zaburzenia potencji zarówno męskiej jak i żeńskiej.

Cynk – wpływa na produkcję hormonów płciowych, zaś niedobór tego minerału może przyczynić się nawet do impotencji i osłabienia popędu seksualnego u kobiet. Grozić może także impotencją i zaburzeniami płodności.

Tribulus – Buzdyganek pobudza owogenezę czyli proces tworzenia komórek jajowych oraz reguluje cykl miesiączkowy. Zdrowy układ rozrodczy wpływa na organizm potęgując pożądanie i ochotę na seks.

Ginger root – Ma działanie rozgrzewające, przez co pobudza krążenie krwi i skłania do miłosnych uniesień. Pobudza ukrwienie narządów płciowych, wzmacnia doznania seksualne.

Syberyjski, amerykański i koreański żeń-szeń – źródło ponad 200 substancji, z których nasz organizm czerpie korzyści. Od tysiącleci żeń-szeń wykorzystywany był jako medykament zarówno na libido jak i całą gamę innych chorób i zaburzeń. Wykazuje on działanie podobne do kobiecego hormonu estrogenu i leczy spadek libido spowodowany zbyt wysokim poziomem testosteronu.

Niacin – Jest substancją rozszerzającą naczynia, dzięki czemu pomaga poprawić przepływ krwi. Co więcej, jej niedobory są główną przyczyną depresji i obniżonego nastroju, które są 3 wiodącą przyczyną nie satysfakcjonującego życia seksualnego i braku popędu.

SATISFAXIN cena

Środek Satsfaxin dostępny jest bezpośrednio na polskiej stronie producenta w cenie 160 zł za opakowanie – onebrandska.com/pl/kobieta/88-satisfaxin.html. Nie polecamy kupowania suplementów na portalach aukcyjnych z powodu możliwych podróbek.

SATISFAXIN dawkowanie

Producent w swojej ulotce zaleca stosowanie dwóch tabletek dziennie. Jedną rano, drugą wieczorem. Bądź jedną rano drugą na ok. 1,5h przed przewidywanym stosunkiem.

SATISFAXIN efekty

Składniki Satisfaxinu znane są w medycynie nie od dziś, badania kliniczne potwierdzają ich pozytywny wpływ na kobiece libido. Trzeb więc na pewno przyznać, że środek ten będzie korzystnie oddziaływał na popęd seksualny u pań. Tak kompleksowo dobrany skład powinien przełożyć się na szybko widoczne efekty. Co więcej, możemy spodziewać się lepszego samopoczucia i odporności ze względu na na przykład żeń-szeń.

SATISFAXIN opinie forum

W internecie możemy znaleźć wiele informacji potwierdzających działanie każdego ze składników Satsfaxin. Co do samego preparatu, na polskich stronach jest mało informacji, najciekawsze opinie zamieszczamy poniżej. Więcej komentarzy pojawia się na zagranicznych forach, gdzie spotkał sie on z pozytywnym odbiorem.

Renata:

Od lat borykałam się z problemem, że faceci ciągle chcieli seksu, a ja myślałam jak się z tego wywinąć. Potem mnie zostawiali i tak w kółko. NA szczęście znalazłam ten środek i teraz to ja mam ochotę na seks większą niż mój facet! Co więcej mega mnie to kręci i przyjemność jaka :d

Adam:

Hej, po pierwszym dziecku, żona cała uwagę poświęcała jemu. Na seks zbywała zmęczeniem, albo po prostu zasypiała z wycieńczenia. Porozmawialiśmy o tym i postanowiliśmy wspomóc się suplementacją, padło na satisfaxin. Teraz znowu kochamy się jak nastolatkowie! Naprawdę polecam przy problemach łózkowych

Podsumowanie

Biorąc pod uwagę skład, badania kliniczne, opinie i komentarze w internecie musimy przyznać, że Satisfaxin może rozwiązać problemy z niskim libido i brakiem potencji u kobiet. Cena jaką proponuje producent nie jest konkurencyjna względem innych środków, co więcej ten preparat ma ich znacznie więcej. Pamiętajmy jednak, że zaburzenia popędu seksualnego często też mają za sobą podstawy psychologiczne i warto skonsultować się z seksuologiem w celu przeprowadzenia terapii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *