Orgazmin

Niski popęd płciowy u kobiet może być spowodowany kilkoma warunkami – zarówno psychicznymi, jak i fizycznymi. Może to być wynikiem ostrych lub przewlekłych schorzeń ginekologicznych lub braku poprawnego żywienia, które uniemożliwiają hormonom płciowym i narządom wewnętrznym funkcjonowania na optymalnym poziomie. Stres, depresja lub skutki uboczne niektórych leków mogą również powodować mniejsze zainteresowanie seksem.

Skład Orgazmin

Muira Puama – badania naukowe wykazały, że korzeń Muira Puama może zwiększyć przepływ krwi do regionu miednicy  i wspomagać równowagę hormonalną. Zaobserwowano także wzrost libido oraz czułości i orgazmów u kobiet.

Cynk – seksuolodzy szczególnie zalecają spożywanie ostryg ze względu na występujący w nich cynk.

L-arginina – substancją wpływającą na wzrost kobiecego libido jest arginina, która jest donatorem tlenku azotu. To on właśnie jest odpowiedzialny za narastanie podniecenia i pożądania u kobiet.

Liść Damiana – pomaga usuwać z organizmu toksyny, działa odtruwająco. Jest jednym z najbardziej cenionych afrodyzjaków, ze względu na właściwości pobudzające popęd seksualny i zwiększające ukrwienie narządów płciowych.

Tribulus – zawiera naturalne fitosterole, które przyczyniają się do regulacji poziomu hormonów: testosteronu u mężczyzn (w niektórych przypadkach nawet do 30%) hormonu folikulotropowego (FSH) i estradiolu u kobiet.

Korzeń imbiru – wzmaga pożądanie, lecz również poprawia kondycję seksualną. Co więcej, imbir w cudowny sposób pomaga również regenerować zmęczone mięśnie.

Żeń-szeń koreański – bardzo dobry afrodyzjak. Podnosi libido zarówno kobietom jak i mężczyznom.

Żeń-szeń syberyjski – przeciwdziała skutkom stresu fizycznego i emocjonalnego oraz przeciwdziała zmęczeniu. Działa na potencję u obu płci.

Cena Orgazmin

W tym momencie cena produktu wynosi 160 złotych. Warto zamówić, ponieważ promocja trwa do końca miesiąca – onebrandska.com/pl/kobieta/87-orgazmin.html. Pierwotna cena to 220 złotych. W opakowaniu jest 30 kapsułek. Suplement mogą zamówić Państwo u producenta, który gwarantuje oryginalny produkt. Dostawa jest darmowa oraz otrzymają Państwo paczkę za pomocą kuriera.

Dawkowanie Orgazmin

Producent zaleca 2 kapsułki na dzień.

Efekty Orgazmin

Orgazmin:

  • łagodzi skutki zmęczenia i stresu
  • wzmocnienie doznania erotycznego
  • podniesienie libido, zwiększenie popędu seksualnego
  • satysfakcja z seksu

Brak efektów ubocznych.

Opinie Orgazmin

Przetestowałam dwa suplementy, ale nie zadziałały. Nie poddałam się i szukałam dalej. W sieci natrafiłam na Orgazmin. Jego naturalny skład i cena przekonały mnie. Na wysyłkę nie czekałam długo. Po regularnym zażywaniu Orgazminu zauważyłam różnicę, było o wiele lepiej. Seks z moim mężem znów jest cudowny! Jestem szczęśliwa i spokojna o dalsze życie seksualne. Na tym etapie oceniam Orgazmin bardzo pozytywnie. Jest skuteczny i niedrogi.” – Basia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *