Aparaty słuchowe Unitron – co je wyróżnia?

Decydując się na zakup aparatu słuchowego, bierzemy pod uwagę szereg różnych kryteriów, choć pierwszym wyznacznikiem jest zazwyczaj cena. Tymczasem bardzo ważnym czynnikiem powinna być renoma producenta. To od jego doświadczenia i myśli technologicznej zależy jakość aparatu, przekładająca się na efektywność oraz komfort jego użytkowania. Jednym z wiodących producentów, którego zdecydowanie warto wziąć pod uwagę, jest Unitron.

Aparaty słuchowe Unitron – tradycja w nowoczesnym wydaniu

Unitron to marka wchodząca w skład grupy Sonova, największego na świecie producenta aparatów słuchowych. Działa na rynku europejskim i amerykańskim, łącznie w ponad 70 krajach. Jest zdobywcą licznych nagród za wiodące projekty aparatów słuchowych, w tym za najmniejszy na świecie aparat typu RIC, który został doceniony w 2017 roku w kategorii „„Best of the Best”. Od lat 60. ubiegłego wieku specjaliści Unitron koncentrują się na poszukiwaniu rozwiązań realnie ułatwiających funkcjonowanie osobom z ubytkiem słuchu od lekkiego do głębokiego.

Niegdyś lider w dziedzinie aparatów analogowych, dziś Unitron prężnie rozwija swoje technologie, zdobywając zasłużone laury za innowacyjne rozwiązania cyfrowe. Misją firmy jest maksymalne dopasowanie parametrów urządzeń do indywidualnych potrzeb pacjentów, niezależnie od stopnia zaawansowania dysfunkcji.

Sprawdź aparaty słuchowe Unitron w najlepszych cenach na rynku! Wejdź na https://esklep.brandvital.eu/ 

Nowoczesne funkcje, zaawansowane technologie

Unitron produkuje najwyższej klasy aparaty słuchowe przeznaczone dla wszystkich poziomów ubytku słuchu. Idąc wzorem macierzystej firmy, marka skupiła się na dostarczaniu wysokowydajnych urządzeń, oferujących przede wszystkim łączność Bluetooth. Jako jedna z nielicznych zapewnia uniwersalne rozwiązania bezprzewodowe, pozwalające na przesyłanie dźwięków stereo bezpośrednio do aparatu ze smartfonów czy komputerów. W przeciwieństwie do wielu innych aparatów słuchowych, urządzenia Unitron nie wymagają pośredniego streamera audio do połączenia z telefonami opartymi na systemie Android.

Technologia aparatów słuchowych Unitron wykorzystuje uczenie maszynowe (obszar sztucznej inteligencji). Pozwala to na porównanie dźwięków odbieranych przez użytkownika z ogromną bazą danych, by zidentyfikować i sklasyfikować środowisko akustyczne, w którym się znajduje, a następnie automatycznie dostosować do niego swoje ustawienia. Dodatkowo algorytm lokalizacji przestrzennej ułatwia prawidłowe lokalizowanie dźwięków i poprawne rozumienie mowy w hałasie.

Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań, aparaty słuchowe Unitron cieszą się dużą popularnością wśród najbardziej wymagających posiadaczy urządzeń wspomagających słuch. Użytkownicy doceniają przede wszystkim szybkość reakcji oraz czystość i klarowność dźwięku nawet w wymagającym środowisku. Wśród zalet wymieniany jest również elegancki wygląd urządzeń.

Aparat Uniotron Moxi Jump R

Na szeroką ofertę aparatów słuchowych firmy Unitron składają się platformy, takie jak Tempus, Discover czy Discover Next. Jedną z linii, której warto poświęcić uwagę są, bez wątpienia, aparaty Unitron Moxi Jump R. Urządzenia z tej serii w najwyższym standardzie technologicznym (Unitron Moxi Jump R 7) oferują aż 7 środowisk słuchania w tym, m.in.: rozmowę w tłumie, rozmowę w małej grupie, cichą rozmowę. Aby zapewnić maksymalnie naturalne wrażenia słuchowe funkcje są równoważone, co znacznie poprawia komfort odbioru. Dzięki opcji SpeechPro możliwa jest lokalizacja dźwięku ze wszystkich kierunków, nawet w hałasie, z jednoczesnym dostosowaniem poziomu wzmocnienia w każdym uchu. Z kolei funkcja spersonalizowanej świadomości przestrzennej zapewnia realistyczne wrażenia słuchowe osobom, u których dźwięk rezonuje w przewodzie słuchowym w sposób odmienny niż przeciętnie.

Na uwagę zasługuje także funkcja MyMusic, która gwarantuje odpowiedni dobór częstotliwości oraz wzmocnienia dźwięku w celu poprawy wrażeń słuchowych w oparciu o preferencje użytkownika słuchającego muzyki. Niezwykle praktyczna jest również funkcja AntiShock, która tłumi nagłe, głośne i irytujące dźwięki, nie wpływając na odbiór rozmówcy.

Lista innowacyjnych rozwiązań jest znacznie dłuższa. Warto dopytać o nie protetyka słuchu, który dokładnie wyjaśni sposób ich działania.

Dostępność aparatów słuchowych marki Unitron jest w Polsce dość dobra, jednak warto wybrać się do renomowanego sklepu medycznego, w którym istnieje możliwość przetestowania urządzenia. Z takiej opcji można skorzystać m.in. w BRANDvital, gdzie dodatkowo można wykonać bezpłatne badanie słuchu, a po zakupie, użytkownik objęty jest darmową opieką specjalisty. Dzięki temu może zwrócić się do niego z każdą wątpliwością dotyczącą działania urządzenia i korzystać z niego maksymalnie efektywnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *