Femiboostin Opinie, Cena, Dawkowanie, Skład

Która z nas nie chciałaby się pochwalić jędrnym i kształtnym biustem? Niestety, w tym względzie natura bywa nieobliczalna. Niektórym dała zbyt wiele, a innym ewidentnie poskąpiła. Patrząc na imponujące dekolty niektórych kobiet, nie trudno popaść w kompleksy. A może nie ma sensu się aż tak przejmować?

Wielu mężczyzn przecież preferuje mniejszy biust i ocenia kobiety jako całokształt, a nie same piersi. Jeżeli jednak nadal marzysz, żeby Twoje piersi były chociaż o miseczkę większe – to ten artykuł jest dla Ciebie. Ocenimy tutaj środek Femiboostin, który ma naturalnie powiększyć piersi o około miseczkę!

Femiboostin skład

Trigonella (Fenugreek) – ma długą historię jako środek wspomagający rośnięcie piersi i używany jest do wytważania syntetycznego estrogenu. Badania wykazują, że wzmaga rozrost i tworzenie się nowych tkanek peirsi, zwiększając tym samym ich rozmiar i „pełność”.  Wyciąg ma bardzo dużą koncentrację śkładników aktywnych.

Angelica Sinesis / Dong Quai – znany również jako damski żeń-szeń. Ma szereg prozdrowotnych właściwości dla kobiet. Zaczynając od regulacji cyklu miesiączkowego, przez zmniejszenie jej bolesności aż po zwiększenie piersi. Jest źródłem wielu składników trudno dostępnych dla organizmów, czyniąc go niezbędnym.

Saw Palmetto – Palma sabałowa – Znana jest dobrze jako anty-androgen. Oznacza to, że zmiejsza poziom DHT w organizmie. Utrzymanie niksich poziomów DHT, niższych niż innych hormonów (estrogenu i progesteronu), gdyż DHT to męski hormon, kótry może efektywnie zatrzymać lub hamować rozrost piersi.

L-Tyrosine – jest bezpośrednim prekursorem tyroksyny. Ma ona wpływ na zwiększenie przemiany materii oraz kontroluje tempo wzrostu. Jest aminokwasem niezbędnym do produkcji neuroprzekaźników i ma udowodniony wpływ na centralny układ nerwowy. Dlatego L-Tyrozyna jest składnikiem kluczowym przy powiększaniu piersi.

Foeniculum (Fennel) – zawiera znaczną ilość flawonoidów, które stymulują i poprawiają procesy wzrostu tkanki gruczołowej piersi, zwiększając tym samym same piersi.

Femiboostin cena

Cena środka Forksolin za jedno opakowanie wynosi 160 zł, przy czym zakup w pakiecie pozwala znacznie zmniejszyć cenę jednostkową. Producent przewidział 3 rodzaje pakietów w zależności od długości kuracji – www.femiboostin.pl

Femiboostin dawkowanie

Producent zaleca stosowanie środka dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Ma to na celu utrzymanie odpowiedniego stężenia składników aktywnych jak i ciągłą regulację poziomów hormonów.

Femiboostin efekty

Przewidywany przez producenta efekt powiększenia piersi, zwiększenia ich objętości i jędrności ma wynikać z oddziaływania Femiboostin na organizm. Odpowiednie zarządzanie gospodarką hormonalną, wywołanie impulsu do wzrostu i zapewnienie odpowiednich składników odżywczych będzie niezbędne do rozpoczęcia wzrostu piersi w każdym wieku.

Femiboostin opinie forum

Polskie fora nie są jeszcze aż tak bogate jak te zagraniczne. Na innych rynkach Femiboostin zyskał renomę skutecznego i bezpiecznego środka na powiększenie piersi. Wybieranego zamiast drogich i bolesnych operacji plastycznych. Poniżej kilka opinii:

Adrianna:

Od zawsze ludzie śmiali się z moich małych piersi. Miałam z tym straszny kompleks. Po trzech miesiącach na femiboostinie już nie muszę wypychać stanika 😀

Adam:

Kupiłem mojej żonie, zawsze kręciły mnie duże piersi. Różnica nie jest wielka, ale dla mnie robi robotę

Karolina:

Stosuje drugi miesiąc, cycki takie jakby pełniejsze. Fajnie leżą w dłoni

Podsumowanie

Naszym zdaniem Femiboostin oferuje pełny i kompleksowy skład, który przy regularnym stosowaniu powinien wpłynąć pozytywnie na wielkość piersi. Żaden środek konkurencyjny nie zapewnia aż tak bogtego składu w tak obfitych dawkach. Można być pewnym zakupu najlepszego środka na rynku. Czy jest on skutecznym? Potwierdzają to opinie kobiet na forach, ale ostateczną ocenę pozostawiamy Państwu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Zmniejszenie biustu
      Zmniejszenie piersi - redukcja biustu ma na celu usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej gruczołowej i skóry.
      formmedes.pl